Шановні колеги! Засвідчуємо Вам свою повагу та інформуємо. ГО «Експертна спільнота пацієнтів України» вважає за необхідне та важливе поглиблювати співпрацю між партнерами з метою захисту прав пацієнтів, а також організацій, які відстоюють права пацієнтів.

Експертна спільнота пацієнтів України – є інноваційною платформою експертів у галузі охорони здоров’я.

Експертна спільнота пацієнтів України є добровільним та неформальним об’єднанням експертів та фахівців в різних галузях, які мають відповідні знання, навички та досвід, необхідні для забезпечення ефективного впливу на вироблення національної політики охорони здоров’я шляхом спільної роботи над програмними документами та законопроектами в галузі охорони здоров’я, за підсумками яких до органів державної влади готуються та направляються відповідні резолюції та пропозиції.

Між партнерами підписано меморандум, в якому визначені засади нашого партнерства та взаємодії. Запрошуємо представників партнерських організацій, у разі погодження з Меморандумом, підписати його та долучитися до наших спільних дій. Будемо раді нашому партнерству та взаємодії.

З МЕМОРАНДУМОМ про взаємодію та партнерство між громадською організацією «Експертна спільнота пацієнтів України» та громадськими експертами різних напрямків в галузі громадського здоров’я можна ознайомитись за посиланням https://patient-expert.org.ua/about/

Контактна інформація вказана у розділі Контакти.

Експертна спільнота пацієнтів України.

Подати заявку

    Долучитися