Так, облік робочого часу медпрацівника, який тимчасово змінив місце проживання, здійснюється у медзакладі, до якого його направлено. Далі ці дані спрямовують до медзакладу за основним місцем роботи, після чого медик отримує зарплату.
Так, вже 5 167 внутрішньо переміщених медиків скористались можливістю працевлаштуватися у медзакладі іншого регіону.
Серед них: 2 521 лікар, 1 711 фахівців (медичних сестер/братів, акушерів, фельдшерів, асистентів фармацевтів) та 935 технічних працівників.
Найбільше працевлаштованих лікарів та інших професіоналів у сфері охорони здоров’я зареєстровано у Харківській – 547, Львівській – 284, Дніпропетровській – 219 та Полтавській областях – 152 особи.
Найбільше працевлаштованих медичних сестер та інших фахівців у сфері охорони здоров’я зареєстровано у Дніпропетровській – 320, Запорізькій – 220, Полтавській – 200 та Харківській областях – 153 особи.
Зазначимо, що збір та узагальнення інформації щодо кадрових потреб у медзакладах кожного регіону проводиться за допомогою інформаційно-аналітичної системи MedData.
У системі інформація щодо кількості внутрішньо переміщених працівників сфери охорони здоров’я розподіляється за професійними групами (професіонали, фахівці, технічні працівники) та формою трудових відносин із закладом охорони здоров’я, зокрема:
– зараховані на основне місце роботи;
– зараховані за сумісництвом;
– виконують професійні обов’язки поза основним місцем роботи, але табелюються за основним місцем роботи.
Ознайомитися з потрібним пакетом документів для працевлаштування в іншому закладі охорони здоров’я для медиків можна за посиланням.
Знайти потрібну вакансію можна на порталі вакансій для медичних працівників.